INFOLINIA: 693 465 703 biuro@opieka-justynadom.pl

Dom Opieki Tychy – Wolne Miejsca – Pobyty od 3300 zł/m-c

Wybierając Justyna DOM nic nie tracisz, a wybierasz bezpieczny, sprawdzony, legalny dom opieki np. dom opieki Tychy, zakład opiekuńczo-leczniczy Katowice. Pomagamy nie tylko przez telefon, bądź internet, ale także na Państwa życzenie fizycznie uczestniczymy w wyborze odpowiedniego domu seniora spośród naszych ośrodków.

Konsultanci firmy Justyna DOM bezpłatnie przygotują dla Państwa propozycje domów opieki lub domów seniora, np. dom opieki Tychy, dom seniora Wrocław, które spełniają zadane w formularzu kryteria i posiadają wolne miejsca, tym samym zaoszczędzą Państwo czas potrzebny na szukanie właściwego domu spokojnej starości.

Rekomendujemy wyłącznie te domy opieki i domy seniora, które posiadają zezwolenie na prowadzenie działalności opieki całodobowej i cieszą się dobrymi opiniami Pensjonariuszy i ich rodzin. Opieka i Pielęgnacja 24h i rodzinna atmosfera.

W przypadku gdy wybrany dom opieki lub dom seniora nie spełni Państwa oczekiwań po okresie adaptacyjnym, zaproponujemy inny ośrodek.

Dla samotnych seniorów z Wrocławia i okolic zorganizujemy dojazd do ośrodka oraz pomożemy w załatwieniu spraw formalnych związanych z pobytem.

Firma Justyna DOM posiada jedynie sprawdzone domy opieki i domy seniora na terenie czterech województw, spośród których dokonują Państwo wyboru.

Justyna DOM Wrocław to nie tylko domy opieki Alzheimer, ale także luksusowe domy seniora oferujące programy kulturalno-oświatowe oraz dostęp do wód leczniczych i zabiegów SPA. Dom opieki Tychy

LOGO

693 465 703

697 824 061

Czynne pn-nd w godz. 8:00 - 20:00

 

FIRMA JUSTYNA DOM 
Justyna Olszewska
WROCŁAW 

Nasz zasięg obejmuje m.in. miasta: Wrocław, Wałbrzych, Kraków, Katowice, Częstochowa, Tychy, Bytom, Opole