INFOLINIA: 693 465 703 biuro@opieka-justynadom.pl

Ponad 20 prywatnych, sprawdzonych ośrodków z opieką całodobową, na terenie dziewięciu województw. Dom Opieki Tychy? Dom Opieki Alzheimer? WOLNE MIEJSCA. Pobyt już od 3 450 zł/m-c. Dobieramy ośrodek względem stanu zdrowia przyszłego pensjonariusza. Zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego, który znajduję się na stronie głównej. Ośrodek z opieką całodobową skontaktuje się z Państwem.

Wybierając Justyna DOM wybierasz bezpieczny, profesjonalny dom opieki np. dom opieki Tychy, ZOL Kraków. Ponad 20 sprawdzonych ośrodków na terenie dziewięciu województw, w tym specjalistyczne ośrodki dla osób z chorobą Alzheimera. Nasze legalne domy opieki to gwarancja dobrego wyboru. Nie znasz rynku usług opieki długoterminowej? Boisz się, że trafisz na nielegalne, niekontrolowane, niebezpieczne miejsce dla osób starszych? Zapraszamy do kontaktu.

Konsultanci Justyna DOM dobiorą właściwy względem stanu zdrowia ośrodek, który posiada wolne miejsca. np. dom opieki Tychy, ośrodek dla chorych na Alzheimera. Zyskają Państwo pewność, że bliska osoba będzie przebywać w bezpiecznym, profesjonalnym domu opieki. Ponoszą Państwo tylko koszty związane z pobytem + leki i pampersy.

Nasze ośrodki posiadają zezwolenie na prowadzenie działalności opieki całodobowej i cieszą się dobrymi opiniami Pensjonariuszy i ich rodzin. W przypadku gdy wybrany dom opieki lub dom seniora nie spełni Państwa oczekiwań, dobierzemy inny ośrodek. Można skorzystać z miesięcznego pobytu zapoznawczego.

Koszt pobytu w naszych ośrodkach zaczyna się od 3 450 zł miesięcznie, ale rzadko kiedy przekracza kwotę 4 000 zł, chyba, że dotyczy to pokoju 1-osobowego. Dodatkowe koszty to tylko leki i pampersy. Koszt pobytu uzależniony jest od wielu czynników m.in. stanu zdrowia pensjonariusza, profilu ośrodka, od liczby miejsc w pokoju, od jego standardu, etc.

Szukasz bezpiecznego, sprawdzonego miejsca? Zależy Ci na profesjonalnej opiece? Ośrodek nie może przyjąć Twojego bliskiego?Zapraszamy do kontaktu. Dom opieki Tychy, dom opieki Katowice czy dom opieki Wrocław?

Justyna DOM posiada jedynie sprawdzone domy opieki, domy seniora oraz ośrodki dla chorych na Alzheimera na terenie dziewięciu województw, spośród których dokonują Państwo wyboru.

Justyna DOM to nie tylko ośrodki dla chorych na Alzheimera, ale także luksusowe domy seniora, oferujące programy kulturalno-oświatowe oraz dostęp do wód leczniczych i zabiegów SPA. Dom opieki Tychy, ZOL Kraków, luksusowy dom seniora?
LOGO

693 465 703

Czynne pn - pt
8:00 - 18:00
sb 10:00 - 16:00

Justyna Olszewska

SPRAWDZONE DOMY OPIEKI
ZAPRASZAMY DO WYPEŁNIENIA FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO - OŚRODEK SKONTAKTUJE SIĘ Z PAŃSTWEM

Nasz zasięg obejmuje m.in. : Wrocław, Głogów, Legnica, Ścinawa, Opole, Kluczbork, Olsztyn, Białystok, Zambrów, Siedlce, Katowice, Lublin, Chełm, Zamość, Rzeszów, Tychy