INFOLINIA: 693 465 703 biuro@opieka-justynadom.pl

Ponad 20 prywatnych, sprawdzonych ośrodków z opieką całodobową, na terenie dziewięciu województw: dolnośląskie, opolskie, śląskie, wielkopolskie, małopolskie, podkarpackie, lubelskie, podlaskie czy warmińsko-mazurskie. Dom Spokojnej Starości? Dom Opieki Alzheimer? Dom Seniora z rehabilitacją? Wrocław, Katowice, Opole, Bytom? WOLNE MIEJSCA. Pobyt już od 3 850 zł/m-c. Dobieramy ośrodek względem stanu zdrowia przyszłego pensjonariusza. Zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego, który znajduję się na stronie głównej. Dyrektor ośrodka z opieką całodobową skontaktuje się z Państwem.

Wybierasz bezpieczny, profesjonalny dom opieki np. dom spokojnej starości Opole czy dom seniora Białystok. Nasze domy opieki to gwarancja dobrego wyboru. Nie znasz rynku usług opieki długoterminowej? Boisz się, że trafisz na nielegalne, niekontrolowane, niebezpieczne miejsce ? Zapraszamy do kontaktu tel. 693 465 703

Dobierzemy właściwy względem stanu zdrowia ośrodek, który posiada wolne miejsca. np. dom spokojnej starości Lublin czy ośrodek dla chorych na Alzheimera Wrocław. Zyskają Państwo pewność, że bliska osoba będzie otoczona profesjonalną, całodobową opieką

Nasze ośrodki posiadają zezwolenie na prowadzenie działalności opieki całodobowej i cieszą się dobrymi opiniami Pensjonariuszy i ich rodzin. W przypadku gdy wybrany dom opieki lub dom seniora nie spełni Państwa oczekiwań, dobierzemy inny ośrodek. Proponujemy miesięczny pobyt zapoznawczy.

Koszt pobytu w naszych ośrodkach zaczyna się od 3 850 zł miesięcznie, ale rzadko kiedy przekracza kwotę 4 500 zł, chyba, że dotyczy to pokoju 1-osobowego. Dodatkowe koszty to tylko leki i pampersy. Koszt pobytu uzależniony jest od wielu czynników m.in. stanu zdrowia pensjonariusza, profilu ośrodka, od liczby miejsc w pokoju, od jego standardu, etc.

Szukasz bezpiecznego miejsca ? Zależy Ci na profesjonalnej opiece? Ośrodek nie może przyjąć Twojego bliskiego? Zapraszamy do kontaktu, posiadamy wolne miejsca od zaraz. Dom spokojnej starości.

Posiadamy jedynie sprawdzone domy opieki, domy seniora oraz ośrodki dla chorych na Alzheimera na terenie dziewięciu województw, spośród których dokonują Państwo wyboru.

Justyna DOM to nie tylko ośrodki dla chorych na Alzheimera, ale także domy seniora, oferujące programy kulturalno-oświatowe oraz dostęp do wód leczniczych i zabiegów SPA. Dom seniora Legnica?, ZOL Zambrów, dom spokojnej starości Zamość czy dom opieki Alzheimer Kluczbork?

LOGO

693 465 703

Czynne Pn - Pt
8:00 - 18:00
Sb 10:00 - 16:00

Justyna Olszewska

SPRAWDZONE DOMY OPIEKI
ZAPRASZAMY DO WYPEŁNIENIA FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO - DYREKTOR OŚRODKA SKONTAKTUJE SIĘ Z PAŃSTWEM

Nasz zasięg obejmuje m.in. : Wrocław, Głogów, Legnica, Ścinawa, Katowice, Bytom, Sosnowiec, Opole, Kluczbork, Olsztyn, Białystok, Zambrów, Siedlce, Częstochowa, Lublin, Chełm, Zamość