INFOLINIA: 693 465 703 biuro@opieka-justynadom.pl

Prywatne Domy Opieki? Domy Opieki Alzheimer? Pobyty od 3 500 zł/m-c – Wolne Miejsca. Ponad 20 sprawdzonych, prywatnych ośrodków – Dolny Śląsk, Śląsk, Opolszczyzna, Małopolska, Wielkopolska.

 

Justyna DOM to sprawdzone, bezpieczne domy opieki, spełniające standardy unijne, posiadające zezwolenie na prowadzenie działalności opieki całodobowej i cieszące się bardzo dobrą opinią pensjonariuszy i ich rodzin. Ponad 20 ośrodków na terenie pięciu województw. Dobieramy ośrodek względem stanu zdrowia przyszłego pensjonariusza np. specjalistyczny ośrodek dla osób chorych na Alzheimera. Nie znasz rynku usług opieki długoterminowej? Boisz się, że trafisz na nielegalne, niekontrolowane, niebezpieczne miejsce dla osób starszych? Zapraszamy do kontaktu. Justyna Dom – Sprawdzone Domy Opieki

Koszt pobytu w naszych ośrodkach zaczyna się od 3 500 zł miesięcznie, ale rzadko kiedy przekracza kwotę 4 000 zł, chyba, że dotyczy to pokoju 1-osobowego. Dodatkowe koszty to tylko leki i pampersy. Koszt pobytu uzależniony jest od wielu czynników m.in stanu zdrowia pensjonariusza, profilu ośrodka, liczby miejsc w pokoju, jego standardu, etc. Koszt pobytu ustała ośrodek w oparciu o zebrane informacje o pensjonariuszu i jego preferencjach. 

Nasze ośrodki kierują ofertę zarówno do aktywnych seniorów, którzy chcą dbać o swoją aktywność fizyczną i intelektualną, jak i również do osób wymagających kompleksowej opieki pielęgnacyjnej, medycznej i rehabilitacyjnej, w tym do osób cierpiących na chorobę Alzheimera. Co wybrać: prywatny dom opieki, dom seniora, dom opieki Alzheimer, ZOL czy może dom pomocy społecznej? Dobieramy ośrodek względem stanu zdrowia przyszłego pensjonariusza. W jaki sposób można się z nami skontaktować? Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy, który znajduje się na stronie głównej lub do nas zadzwonić. Justyna DOM – Sprawdzone Domy Opieki. Nasz zasięg obejmuje m.in. miasta takie jak: Wrocław, Wałbrzych, Leszno, Kraków, Oświęcim, Wadowice, Katowice, Częstochowa, Bytom, Chorzów, Dąbrowa Górnicza, Tychy, Bielsko-Biała, Opole, Kluczbork, Strzelce Opolskie.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu 

Justyna DOM

Sprawdzone Domy Opieki

Tel. 693 465 703

 

LOGO

693 465 703

697 824 061

Czynne pn - sb w godz. 8:00 - 20:00

 

JUSTYNA DOM 
Justyna Olszewska

Nasz zasięg obejmuje m.in. : Wrocław, Wałbrzych, Legnica, Kraków, Tarnów, Wadowice, Katowice, Chorzów, Sosnowiec, Bytom, Tychy, Bielsko - Biała, Żywiec, Opole