INFOLINIA: 693 465 703 biuro@opieka-justynadom.pl

Prywatne Domy Opieki – Pobyty od 3 200 zł/m-c – Wolne Miejsca

Misją naszej firmy jest pomoc seniorom i ich rodzinom w doborze prywatnego, właściwego pod względem stanu zdrowia domu opieki. Nasze prywatne domy opieki zapewniają godne warunki życia poprzez najwyższe standardy w opiece nad osobami w podeszłym wieku. Profesjonalne zaplecze medyczne oraz rodzinna atmosfera to wyznaczniki, którymi się kierujemy.

Justyna DOM to sprawdzone prywatne domy opieki posiadające zezwolenie na prowadzenie działalności opieki całodobowej i cieszące się bardzo dobrą opinią pensjonariuszy i ich rodzin.

Oferty naszych przyjaznych domów opieki i domów seniora skierowane są zarówno do aktywnych seniorów, którzy chcą dbać o swoją aktywność fizyczną i intelektualną, jak i również do osób wymagających kompleksowej opieki pielęgnacyjnej, medycznej i rehabilitacyjnej, w tym do osób chorych na demencję i Alzheimera. Obecnie skupiamy ponad 20 legalnych, prywatnych domów opieki, domów seniora i zakładów opiekuńczo-leczniczych na terenie pięciu województw: dolnośląskie, śląskie, opolskie, wielkopolskie i małopolskie. We wszystkich naszych prywatnych domach opieki panuje rodzinna atmosfera, która pozwala na miłe spędzenie czasu oraz na komfortowy odpoczynek. Co wybrać: prywatny dom opieki, dom seniora, dom opieki Alzheimer, ZOL czy może dom pomocy społecznej? Pomagamy wybrać właściwą placówkę. W jaki sposób można się z nami skontaktować? Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy, który znajduje się na stronie głównej lub do nas zadzwonić. Nasz zasięg obejmuje m.in. miasta takie jak: Wrocław, Wałbrzych, Leszno, Kraków, Katowice, Częstochowa, Bytom, Chorzów, Dąbrowa Górnicza, Tychy, Bielsko-Biała, Opole, Kluczbork, Strzelce Opolskie. Koszty pobytu w naszych domach opieki zaczynają się już od 3 200 zł przy pobycie długoterminowym. Koszt pobytu uzależniony jest od rodzaju wymaganej opieki oraz od stanu zdrowia Pensjonariusza. W swojej ofercie posiadamy również pobyty krótkoterminowe 1-2 miesięcy. 

LOGO

693 465 703

697 824 061

Czynne pn - sb w godz. 8:00 - 20:00

 

JUSTYNA DOM 
Justyna Olszewska

Nasz zasięg obejmuje m.in. miasta: Wrocław, Wałbrzych, Legnica, Lubin, Kraków, Tarnów, Katowice, Chorzów, Sosnowiec, Tychy, Bytom, Bielsko - Biała, Opole