INFOLINIA: 693 465 703 biuro@opieka-justynadom.pl

Prywatne Domy Opieki? Pobyty od 3 500 zł/m-c – Wolne Miejsca. Ponad 20 prywatnych ośrodków – Dolny Śląsk, Śląsk, Opolszczyzna, Małopolska, Wielkopolska.

 

Justyna DOM to sprawdzone prywatne domy opieki posiadające zezwolenie na prowadzenie działalności opieki całodobowej i cieszące się bardzo dobrą opinią pensjonariuszy i ich rodzin. Dobieramy ośrodek względem stanu zdrowia przyszłego pensjonariusza.

Nasze domy opieki i domy seniora kierują ofertę zarówno do aktywnych seniorów, którzy chcą dbać o swoją aktywność fizyczną i intelektualną, jak i również do osób wymagających kompleksowej opieki pielęgnacyjnej, medycznej i rehabilitacyjnej, w tym do osób chorych na demencję i Alzheimera. Obecnie skupiamy ponad 20 legalnych, prywatnych domów opieki, domów seniora i zakładów opiekuńczo-leczniczych na terenie pięciu województw: dolnośląskie, śląskie, opolskie, wielkopolskie i małopolskie. We wszystkich naszych prywatnych domach opieki panuje rodzinna atmosfera, która pozwala na miłe spędzenie czasu oraz na komfortowy odpoczynek. Co wybrać: prywatny dom opieki, dom seniora, dom opieki Alzheimer, ZOL czy może dom pomocy społecznej? Dobieramy ośrodek względem stanu zdrowia przyszłego pensjonariusza. W jaki sposób można się z nami skontaktować? Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy, który znajduje się na stronie głównej lub do nas zadzwonić. Nasz zasięg obejmuje m.in. miasta takie jak: Wrocław, Wałbrzych, Leszno, Kraków, Katowice, Częstochowa, Bytom, Chorzów, Dąbrowa Górnicza, Tychy, Bielsko-Biała, Opole, Kluczbork, Strzelce Opolskie. Koszty pobytu w naszych domach opieki zaczynają się już od 3 500 zł przy pobycie długoterminowym. Koszt pobytu uzależniony jest od rodzaju wymaganej opieki oraz od stanu zdrowia Pensjonariusza. W swojej ofercie posiadamy również pobyty krótkoterminowe 1-2 miesięcy. 

LOGO

693 465 703

697 824 061

Czynne pn - sb w godz. 8:00 - 20:00

 

JUSTYNA DOM 
Justyna Olszewska

Nasz zasięg obejmuje m.in. : Wrocław, Wałbrzych, Legnica, Kraków, Tarnów, Wadowice, Katowice, Chorzów, Sosnowiec, Bytom, Tychy, Bielsko - Biała, Żywiec, Opole