INFOLINIA: 693 465 703 biuro@opieka-justynadom.pl

Prywatne Domy Opieki? Opolskie, śląskie, lubelskie czy dolnośląskie? Domy Opieki Alzheimer? ZOL? Prywatny dom opieki Katowice, Opole? Pobyty od  3 750 zł/m-c. WOLNE MIEJSCA. Zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego, który znajduje się na stronie głównej. Dyrektor ośrodka z opieką całodobową skontaktuje się z Państwem.

Prywatne Domy Opieki Wrocław, Opole, Legnica, Trzebnica, Kępno, Wieluń, Katowice, Białystok, Rzeszów, Głogów, Kluczbork, Lublin, Olsztyn. Prywatne Domy Opieki Opolskie? Dolnośląskie? Zakład Opiekuńczo Leczniczy? Dom opieki Katowice?

Jak załatwić dom spokojnej starości? Jaki profil ośrodka wybrać: opiekuńczy, opiekuńczo-pielęgnacyjny, opiekuńczo-rehabilitacyjny czy opiekuńczo-leczniczy?

 

Nasze ośrodki to sprawdzone domy opieki, spełniające standardy unijne, posiadające zezwolenie na prowadzenie działalności opieki całodobowej i cieszące się bardzo dobrą opinią pensjonariuszy i ich rodzin. Ponad 20 ośrodków na terenie dziewięciu województw. Nasze domy opieki to gwarancja dobrego wyboru. Dobieramy ośrodek względem stanu zdrowia przyszłego pensjonariusza.  Nie znasz rynku usług opieki długoterminowej? Boisz się, że trafisz na nielegalne, niekontrolowane, niebezpieczne miejsce? Zapraszamy do kontaktu. Justyna DOM – Prywatne Domy Opieki. Wybierz region: śląskie, dolnośląskie, wielkopolskie, małopolskie, opolskie. Nowoczesne Domy Opieki? Domy Opieki Alzheimer? Prywatne Domy Opieki opolskie, śląskie czy dolnośląskie?

Koszt pobytu w naszych ośrodkach zaczyna się od 3 750 zł miesięcznie, ale rzadko kiedy przekracza kwotę 4 500 zł, chyba, że dotyczy to pokoju 1-osobowego. Dodatkowe koszty to tylko leki i pampersy. Koszt pobytu uzależniony jest od wielu czynników m.in stanu zdrowia pensjonariusza, profilu ośrodka, liczby miejsc w pokoju, jego standardu, etc. Koszt pobytu ustała ośrodek w oparciu o zebrane informacje o pensjonariuszu i jego preferencjach. Prywatne Domy Opieki Justyna DOM Dolnośląskie, śląskie czy opolskie?

Nasze ośrodki kierują ofertę zarówno do aktywnych seniorów, którzy chcą dbać o swoją aktywność fizyczną i intelektualną, jak i również do osób wymagających kompleksowej opieki pielęgnacyjnej, medycznej i rehabilitacyjnej, w tym do osób chorych na Alzheimera. Co wybrać: prywatny dom opieki, dom seniora, dom opieki Alzheimer, ZOL czy może dom pomocy społecznej? Dobieramy ośrodek względem stanu zdrowia przyszłego pensjonariusza. Justyna DOM. Nasz zasięg to m.in: Wrocław, Wałbrzych, Katowice, Kraków, Sosnowiec, Bytom, Chorzów, Tychy, Opole. Justyna DOM opinie – zapraszamy. Prywatne Domy OpiekiDolnośląskie. śląskie, małopolskie czy opolskie?

Justyna DOM opinie:

 

Justyna DOM – Bardzo dobra opieka, śpię spokojnie.

– Jolanta 2021-11-27

Pozdrawiam wszystkich z Justyna DOM. Szczególne podziękowania dla Pana dr Michała:)

– Alicja 2020-04-21

Z całego serca dziękuję Pani Justynie za opiekę nad moją chora na Alzheimera mamą. Jeśli ktoś z Państwa poszukuje specjalistycznego ośrodka dla chorego na Alzheimera i szuka pobytu na stałe, to polecam domy opieki Alzheimer Justyna DOM.

Pozdrawiam
Jadwiga

– Jadwiga 2019-10-27

Bardzo dziękujemy za pomoc i zaangażowanie.

– Rafał Roykiewicz 2019-08-22

Domy opieki takie jak na zachodzie, o różnych specjalizacjach, o to nam chodziło. Tata choruje na Alzheimera i nigdy nie byłem tak zadowolony z opieki nad nim jak teraz. Śpię spokojnie. Dziękuję i polecam

– Tomasz Roksa 2019-04-11

Gdyby nie ta firma to nie wiem co bym zrobiła, nie znając rynku opieki całodobowej w Polsce. Nie sądziłam, że jest tak mało profesjonalnych miejsc dla osób starszych. Na stałe mieszkam za granicą, mój tato mieszka w kraju i wymagał już ze względu na swój wiek opieki całodobowej. W związku z powyższym zaczęłam szukać miejsca dla taty, gdzie czułby się dobrze. Zanim trafiłam na Justyna DOM, mój ojciec był w dwóch ośrodkach. W jednym nabawił się odleżyn, drugi jak się później okazało działał nielegalnie, okłamano mnie, że dom opieki ma wszystkie zezwolenia i jest prowadzony profesjonalnie. Tacie ginęły rzeczy, co dwa tygodnie przenoszono go z pokoju do pokoju. W końcu trafiłam na firmę Pani Justyny, która przeprowadziła ze mną długą rozmowę i dobrała mi patrząc na stan zdrowia mojego taty profesjonalny dom opieki. Bardzo dobra opieka z gwarancją bezpieczeństwa dla taty. Bardzo im dziękuję i polecam ich usługi. Los się do mnie uśmiechnął.

– Arleta 2019-03-28

Oby więcej takich domów seniora w, których pracują ludzie kompetentni i sympatyczni. Pozdrawiam i jeszcze raz serdecznie Państwu dziękuje.

– Lidia Kampa 2018-12-08

Profesjonalna firma. Rzetelne i przydatne informacje.

– Zarzycki 2017-11-21

693 465 703

(Czynne pon. - pt.
8:00 - 18:00)
(sob. 10:00 - 16:00)

OŚRODKI DLA CHORYCH NA ALZHEIMERA / DOMY SENIORA / SPRAWDZONE DOMY OPIEKI
ZAPRASZAMY DO WYPEŁNIENIA FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO - DYREKTOR OŚRODKA SKONTAKTUJE SIĘ Z PAŃSTWEM

WOLNE MIEJSCA

Nasz zasięg obejmuje m.in. : Wrocław, Głogów, Legnica, Ścinawa, Katowice, Bytom, Sosnowiec, Tarnowskie Góry, Myszków, Opole, Kluczbork, Olsztyn, Białystok, Siedlce, Częstochowa, Lublin