INFOLINIA: 693 465 703 biuro@opieka-justynadom.pl

Ponad 20 prywatnych, sprawdzonych ośrodków z opieką całodobową, na terenie dziewięciu województw:  ZOL Kraków? dolnośląskie, opolskie, śląskie, wielkopolskie, małopolskie, podkarpackie, lubelskie, podlaskie czy warmińsko-mazurskie. Dom Spokojnej Starości? Dom Opieki Alzheimer? Dom Seniora z rehabilitacją? Wrocław, Katowice, Chorzów, Sosnowiec, Bytom, Opole, Kraków, Świdnica? WOLNE MIEJSCA. Koszt pobytu od 4 500 do 5 800 zł/m-c + leki+ pampersy. Dobieramy ośrodek względem stanu zdrowia przyszłego pensjonariusza. Zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego, który znajduję się na stronie głównej. Dyrektor ośrodka z opieką całodobową skontaktuje się z Państwem.

Przede wszystkim masz pewność, że wybierasz profesjonalny, sprawdzony dom opieki np. dom spokojnej starości Opole, ZOL Kraków czy dom seniora Białystok. Nasze domy opieki to ludzie z empatią, doświadczeniem, a to gwarancja dobrego wyboru. Nie znasz rynku usług opieki długoterminowej? Boisz się, że trafisz na nielegalne, niebezpieczne miejsce ? Szukasz specjalistycznego ośrodka dla chorego na Alzheimera? Nie możesz znaleźć wolnego miejsca? Szukasz profesjonalnej, całodobowej opieki od zaraz? Chcesz sprawdzić czy prywatny dom opieki działa legalnie? Nasze domy opieki to kameralne ośrodki z rodzinną atmosferą, które są alternatywą dla dużych domów z opieką całodobową. Nic nie tracisz, zapraszamy do kontaktu, my zajmiemy się wszystkim. 
Dobierzemy właściwy względem stanu zdrowia ośrodek, który posiada wolne miejsca. np. ZOL, dom spokojnej starości Wrocław, Opole, Katowice, Kraków, Chorzów, Sosnowiec, Bytom, Świdnica czy ośrodek dla chorych na Alzheimera. Zyskają Państwo pewność, że bliska osoba będzie otoczona profesjonalną, całodobową opieką. Zapewniamy opiekę nad pensjonariuszami z chorobami otępiennymi (demencja, Alzheimer, Parkinson),  po przebytym udarze mózgu, po zabiegach operacyjnych, urazach, z chorobą nowotworową, stwardnieniem rozsianym, schorzeniami neurologicznymi, schorzeniami układu krążenia itp.
Wszystkie nasze ośrodki posiadają zezwolenia na prowadzenie działalności opieki całodobowej, posiadają także wieloletnie doświadczenie i cieszą się dobrymi opiniami Pensjonariuszy i ich rodzin. W przypadku gdy wybrany dom opieki lub dom seniora nie spełni Państwa oczekiwań, w miarę możliwości zaproponujemy inny ośrodek lub zwyczajnie podzielimy się swoim doświadczeniem, co może Państwu pomóc w dalszej drodze. Proponujemy miesięczny pobyt zapoznawczy, abyście Państwo sami ocenili opiekę nad swoim bliskim. 

Koszt pobytu w naszych ośrodkach zaczyna się od 4 500 zł miesięcznie, ale rzadko kiedy przekracza kwotę 5 800 zł, chyba, że dotyczy to pokoju 1-osobowego. Dodatkowe koszty to tylko leki i pampersy, nic więcej. Koszt pobytu uzależniony jest od wielu czynników m.in. stanu zdrowia pensjonariusza, profilu ośrodka, od liczby miejsc w pokoju, od jego standardu, etc.

Szukasz bezpiecznego miejsca ? Zależy Ci na profesjonalnej opiece? Ośrodek nie może przyjąć Twojego bliskiego? Zapraszamy do kontaktu, posiadamy wolne miejsca od zaraz. Dom spokojnej starości, ZOL Kraków.

Posiadamy jedynie sprawdzone domy opieki, domy seniora oraz ośrodki dla chorych na Alzheimera na terenie dziewięciu województw, spośród których mogą dokonać Państwo wyboru.

Nasze domy opieki to nie tylko ośrodki dla chorych na Alzheimera, ale także domy seniora, oferujące programy kulturalno-oświatowe oraz dostęp do wód leczniczych i zabiegów SPA. Dom seniora Legnica?, ZOL Kraków dom spokojnej starości Zamość czy dom opieki Alzheimer Kluczbork?

TELEFON

 

693 465 703

(Czynne pon. - pt.
8:00 - 17:00)
(sob. 10:00 - 14:00)

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

 

ZAPRASZAMY DO WYPEŁNIENIA FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO (CZYNNY 24h/7) - DYREKTOR OŚRODKA, W KTÓRYM JEST WOLNE MIEJSCE SKONTAKTUJE SIĘ Z PAŃSTWEM

 

WOLNE MIEJSCA

 

Nasz zasięg obejmuje m.in. Wrocław, Głogów, Legnica, Świdnica, Ścinawa, Opole, Kluczbork, Katowice, Chorzów, Bytom, Sosnowiec, Tarnowskie Góry, Myszków, Tychy, Kraków, Bielsko-Biała, Olsztyn, Białystok, Siedlce, Częstochowa, Lublin